logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
M jak morderca / Hangman online
Historia detektywa z wydziału zabójstw (Al Pacino) oraz profilera (Karl Urban), którzy próbują dopaść seryjnego mordercę. Zbrodniarz terroryzuje miasto, tworząc własną makabryczną wersję dziecięcej zabawy "Wisielec". Brittany Snow zagra dziennikarkę Christi, śledzącą poczynania policji.
Mother! online
Wspaniała i utalentowana Jennifer Lawrence i Javier Bardem zagrają w horrorze "Mother!" parę, która rozpoczyna nowe życie w nowym domu położonym na skrajnym odludziu. On spędza kolejne dni, kontemplując biel leżącej przed nim kartki. Kiedyś napisał Wielką Książkę, ale dziś na skutek twórczego wypalenia nie potrafi wydusić z siebie nawet jednego twórczego zdania. Ona chcąc zagwarantować ukochanemu perfekcyjne warunki do pracy, bierze na siebie większość domowych obowiązków. Pewnego dnia wszystko ulega zmianie, spokojne życie pary zakłócają tajemnicze...
Slumber online
Główną bohaterką jest Alice, szanowana specjalistka od zaburzeń snu, która podejmuje bardzo trudny przypadek – pewna rodzina twierdzi, że każdej nocy nawiedza ich prastary i potężny demon. Kobieta będzie musiała wyjść naprzeciw temu, co niewyjaśnione, chowając swój racjonalizm do kieszeni.
Krucyfiks / The Crucifixion online
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej.
Byli sobie złodzieje / The Adventurers / Mao Xian Jia online
Najwięksi złodzieje na świecie łączą siły aby wspólnie dokonać skoku jakiego świat jeszcze nie widział. Ich plany pokrzyżuje Pierre (w którego rolę wciela się Jeana Reno), legendarny francuski detektyw który wpada na ich trop. Rozpoczyna się pościg po całej europie...
American Assassin online
American Assassin opowie historię Mitcha Rapp, rekruta CIA prowadzonego przez weterana zimnej wojny. Duetowi zostanie przydzielona sprawa zbadania pozornie przypadkowych ataków zarówno na wojskowe jak i cywilne cele. W trakcie śledztwa nawiążą oni współpracę ze śmiertelnie niebezpiecznym Tureckim agentem, by powstrzymać tajemniczego szpiega, który planuje rozpętać na Bliskim Wschodzie trzecią Wojnę Światową.
Dżungla / Jungle online
Historia osadzona jest w początkowych latach 80. W tym okresie młody Yossi i jego dwóch kompanów – szwajcarski nauczyciel Marcus Stamm oraz amerykański fotograf Kevin Gale – wybrali się z boliwijskiego miasteczka La Paz na wycieczkę do amazońskiej dżungli. Przewodnikiem i pomysłodawcą był Austriak Karl Ruprechter, którego bohaterzy poznali niespełna kilka dni wcześniej. Karl przekonał ich, że perfekcyjnie zna teren. Mimo to, nie wszystko idzie zgodnie z planem, a wymarzona wycieczka szybko zmieniła się w horror, z którego nie wszyscy wyjdą cało.
The Only Living Boy in New York online
Film opowie o losach żyjącego w Nowym Jorku chłopaka, który pozna, co to znaczy naprawdę żyć. Szara rutyna głównego bohatera zostanie wywrócona do góry nogami, kiedy zacznie zalecać się do kochanki własnego ojca. Romans ze starszą, ale wciąż nieziemsko atrakcyjną kobietą (Kate Beckinsale) otworzy młodzieńcowi oczy i da odwagę, by wziąć życie we własne ręce.
Niezwyciężony / Stronger online
Jeff Bauman w zamachu na maraton bostoński w 2013 roku stracił obie nogi. Wtedy jego świat runął. Jedno się tylko nie zmieniło – miłość do Red Soxów i Bostonu. Kiedy więc okazuje się, że Jeff pomaga schwytać drugiego zamachowca, z miejsca staje się prawdziwym bohaterem. Okrzyknięty „Boston Strong” z dnia na dzień staje się rozpoznawalny i wszędzie witany z należnymi honorami. Ale sława szybko zaczyna go przytłaczać. Zdaje sobie też sprawę, że wszyscy otaczający go ludzie w końcu kiedyś go opuszczą. Dopiero wtedy zacznie się prawdziwa walka.
Powiernik królowej / Victoria and Abdul online
„Powiernik królowej” to oparta na faktach, choć mało znana opowieść o relacji Wiktorii Hanowerskiej, władczyni Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii, noszącej również tytuł cesarzowej Indii, oraz Abdula Karima, indyjskiego muzułmanina, który piastował urząd jej osobistego sekretarza. Karim, zatrudniony początkowo w roli kelnera w pałacu, szybko zdobył sympatię i zaufanie królowej, ucząc ją języka hindustani i opowiadając o swojej ojczyźnie. Ich przyjaźń nie spotkała się ze zrozumieniem w zdominowanym przez mężczyzn, pełnym rasowych uprzedzeń...
Kwiatek / Fiore online
W więzieniu mężczyźni i kobiety nie mogą się widywać i wszelkie relacje są zakazane. Miłość Daphne i Josha rodzi się ze spojrzeń wymienianych między celami, krótkich rozmów przez kraty i potajemnie wymienianych listów. Więzienie nie tylko pozbawia wolności, nie ma w nim też miejsca na miłość. Fiore opowiada o tęsknocie za miłością i o sile uczucia, które łamie każde prawo.
Infinity Chamber online
Młody mężczyzna o imieniu Frank zostaje postrzelony przez rządowych agentów i niesłusznie osadzony w więzieniu zarządzanym przez sztuczną inteligencję. Mężczyzna zostaje zmuszony do intensywnego przesłuchania i przeżywania tego samego dnia, aż do chwili, kiedy rząd otrzyma dowody świadczące o winie zatrzymanego. Przy każdym wejściu do jego umysłu obserwujemy coraz więcej wspomnień, ale które są prawdziwe a które wyimaginowane? Frankowi pozostaje tylko przechytrzyć sztuczną inteligencję, wtedy zdoła się uwolnić.
Świry  / Psych: The Movie online
Film "Świry" jest kontynuacją wydarzeń z komediowego serialu noszącego tą samą nazwę. Jego fabuła będzie osadzona trzy lata po wydarzeniach mających miejsce w serialu. Dwójka głównych bohaterów Shawn Spencer i Burton “Gus” Guster otwierają nową siedzibę w San Francisco, które nosi nazwę „Psychphrancisco”. Od razu trafia się im bardzo trudne zlecenia do rozwiązania.
Kryptonim HHhH online
Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zatroszczy się o jej sekrety. Reinhard Heydrich skrycie pracuje nad stworzeniem siatki szpiegowskiej na ogromną skalę. W tajemnicy powstaje tajna organizacja, która zmieni bieg historii i wpłynie na losy milionów. Ale człowiek, w którego rękach spoczywają niebezpieczne tajemnice, staje się zagrożeniem również dla swoich przywódców.
Kształt wody / The Shape of Water online
Akcja filmu "Kształt wody" toczy się w Stanach zjednoczonych w okresie kiedy świąt ogarnięty jest zimną wojną. Główną bohaterką jest Elisa (Sally Hawkins) - niema sprzątaczka, która pracuje w sekretnym laboratorium rządowym. W laboratorium tym jest przeprowadzany tajemniczy eksperyment, który ma zaważyć na losach świata. Wojsko uwięziło stwora, który wygląda jak z horroru. Spotyka go właśnie Elisa, która szybko uświadamia sobie, że to nie żadna bestia, ale w rzeczywistości bardzo wrażliwa i krucha istota, która od swojego urodzenia musi żyć i...
Wszystkie pieniądze świata online
Jean Paul Getty to jeden z najbogatszych amerykanów, mimo że ma wszystko, cechuje go nieustępliwość i skąpstwo. Pewnego dnia jego ukochany wnuk zostaje porwany a porywacze żądają ogromny okup. Dziadek chłopca bez zastanowienia odmawia zapłacenia choćby jednego dolara. Załamana matka porwanego - Gail robi co w jej mocy, by przekonać teścia do zmiany zdania, ale jej wysiłek wydaję się być walką z wiatrakami... Porywacze którzy liczyli na łatwą robotę, zaczynają powoli tracić cierpliwość, tym samym życie porwanego chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to że...
Gotowi na wszystko. Exterminator online
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija...
Obłąkany świat / Yi Nian Wu Ming online
Mikroskopijne mieszkania hongkońskich wieżowców, starzejący się ojciec i cierpiący na chorobę dwubiegunową syn, którego pobyt w szpitalu wykluczył z kariery w kwitnącym świecie metropolitalnego biznesu. Bohaterowie stają przed podwójnym wyzwaniem: zbudowania na nowo własnej relacji oraz zmierzenia ze społeczeństwem, które przed chorymi psychicznie bezlitośnie zamyka wiele drzwi.
Found Footage 3D online
Początkujący filmowiec pakuje swoją kamerę i wybiera się w podróż wraz z załogą produkcji do wzbudzającej strach chatki w lesie. Jednakże, gdy fikcyjne zło zaprezentowane w ich dziele zaczyna pojawiać się w nagranym materiale ukazującym kulisy wyreżyserowanego przedsięwzięcia, bohater musi szybko wpaść na pomysł, jak je powstrzymać, ponieważ w przeciwnym razie nadprzyrodzone moce mogą dostać się do realnego świata.
Bad Day for the Cut online
Irlandzki rolnik w średnim wieku, nadal mieszka z matką. Pewnego dnia najważniejsza osoba w jego życiu zostaje brutalnie zamordowana. Rolnik pragnie bardziej niż zemsty, postanawia więc sam wymierzyć sprawiedliwość.
1234567>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - thoughtsam.com - Kopiowanie zabronione. O: