logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Lucknow Central online
Kishen Mohan Girhotra (Farhan Akhtar) to młody człowiek, który mieszka w Moradabad, mieście należącym do stanu Uttar Pradesh. Pewnego dnia, Kishen zostaje oskarżony o morderstwo, które sprowadza go do Centralnego Więzienia w Lucknow, gdzie czeka na proces w sprawie kary śmierci. Tymczasem staranna pracownica organizacji pozarządowych, Gayatri Kashyap (Diana Penty) zmuszona jest utworzyć zespół z grupy więźniów do konkursu, który odbędzie się w więzieniu. W ten sposób drogi Kishena i Gayatri krzyżują się.
Święta Mądrobotów / A Storybots Christmas online
Kiedy główny, animowany bohater Bo jest błędnie przekonany, że jego przyjaciołom nie podobają się jego prezenty, udaje się na Biegun Północny, by poprosić Mikołaja o pomoc w przygotowaniu lepszych prezentów. Po drodze czeka go lekcja którą z pewnością zapamięta do końca życia. Bo uświadamia sobie że Boże Narodzenie to dużo więcej niż zabawki.
The Temple online
Amerykanka Kate proponuje swojemu najlepszemu przyjacielowi Chrisowi podróż do Japonii. Ma im towarzyszyć chłopak dziewczyny, James, którego jej kolega nie miał jeszcze okazji poznać. Chris wyraża zgodę na realizację jej pomysłu i niedługo potem zwiedzają Tokio. W jednym ze sklepów znajdują zeszyt zawierający między innymi rysunek małej świątyni, którą Kate pragnie obejrzeć. Chris zdobywa informacje o położeniu świątyni i nazajutrz cała trójka rusza do wioski, nieopodal której, w lasach, znajduje się poszukiwana przez nich budowla. Spędzają w niej noc, a rano...
George Michael: Freedom online
Dokument „George Michael: Freedom” zaczyna się jakby od napisów końcowych. Bo oto Kate Moss, brytyjska modelka, oznajmia nam, że w Boże Narodzenie 2016 poraziła nas wiadomość o śmierci George’a Michaela. Ale zaraz dodaje, że do ostatnich dni pracował nad obrazem, który właśnie oglądamy. Film to półtoragodzinna opowieść o karierze muzyka, który porzucił bijący rekordy popularności projekt, by stać się legendą.
Darkland online
Gdy napad na bank, idzie nie po myśli bandytów, jeden ze złoczyńców jest w nie lada tarapatach. Musi odpowiedzieć przed szefem gangu za niepowodzenie misji. Nie mając jednak do kogo się zwrócić po pomoc, puka do drzwi swojego dobrze ustawionego brata-lekarza, mieszkającego w bogatej dzielnicy miasta. Zaid (dobry Dar Salim), mając w tym czasie gości, odprawia chłopaka z kwitkiem. Kiedy jednak dzień później dowiaduje się o dramatycznej śmierci brata, dostrzega błędy swojego zachowania. Targany wyrzutami sumienia z powodu odrzucenia prośby krewniaka, postanawia zemścić...
This Is Your Death online
Film opowiada o kontrowersyjnym reality show, którego uczestnicy umierają na oczach widzów, aby w ten sposób dostarczyć im rozrywki. Prócz skupionego przede wszystkim na wynikach oglądalności prowadzącego program, Adama Rogersa (Duhamel), wśród bohaterów zobaczymy między innymi: Ilanę Katz (Famke Janssen) - dopingującą jego działania producent wykonawczą, Karinę (Sarah Wayne Callies) - kobietę, której śmierci na wizji będzie próbował zapobiec oraz samego Esposito jako Masona Washingtona - zdesperowanego człowieka gotowego zrobić wszystko dla dobra swojej rodziny.
Kingsman: Złoty krąg online
"Kingsman: Złoty Krąg" skupia się na postaci Gary'ego "Eggsy" Unwina, w którego wciela się Taron Egerton. Główny bohater po ataku na tajną jednostkę "Kingsman" do której należy rozpocznie współpracę z amerykańską agencją Statesman. Aby ocalić ludzkość przed nieobliczalnym wrogiem, przedstawiciele dwóch elitarnych jednostek muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach. Tylko wspólnymi siłami są w stanie skonfrontować się z niebezpieczeństwem jakie zagraża całemu światu.
Sweet Virginia online
Społeczność niewielkiego miasteczka na Alasce żyje w ciągłym niepokoju. W obliczu potrójnego morderstwa, które miało tu miejsce, mieszkańcy pozostają czujni, niemniej prowadzą życie pełne dyskomfortu. Elwood (Christopher Abbott) zajeżdża do motelu prowadzonego przez byłego mistrza rodeo – Sama (Jon Bernthal). Połączeni losem społecznych odludków Elwood i Sam nawiązują krępującą przyjaźń. Przyjaźń, która będzie nie tylko powodować spięcia między dwójką mężczyzn, ale wyzwoli w Samie jego najmroczniejsze demony.
Nails online
Fabuła głownie koncentruje się na kobiecie o imieniu Dana która budzi się w szpitalu, sparaliżowana po wypadku. Kobieta ma szanse porozumieć się ze światem tylko poprzez wdrożenie programu który zmienia jej myśli w mowę. Kolejne dni mijają pozornie normalnie do chwili kiedy Dane zaczyna nawiedzać tajemnicza istota.
Geostorm online
W filmie katastroficznym "Geostorm" problemy świata zaczną się, gdy odmawiają posłuszeństwa nowoczesne satelity. Miały ustabilizować niebezpieczne zjawiska pogodowe, tymczasem wywołują katastrofalne w skutkach anomalie. Losy ludzkości zależą od działań pewnego naukowca (w tej roli Gerard Butler).
Annabelle 2: Narodziny zła online
Kilka lat po tragicznej śmierci córki lalkarz Samuel Mullins (Anthony LaPaglia) i jego żona Esther (Miranda Otto) przyjmują pod swój dach dziewczynki z sierocińca oraz opiekującą się nimi zakonnicę Charlotte (Stephanie Sigman). Przestronny dom, który ma być dla nich kawałkiem nieba na ziemi, szybko staje się śmiertelną pułapką. Wszystko przez zło kryjące się w upiornie wyglądającej laleczce o imieniu Annabelle.
Czym chata bogata! / À bras ouverts online
Jean-Etienne Fougerole (Christian Clavier) jest inteligentnym pisarzem. Jego żoną jest dziedziczka wielkiej fortuny (Elsa Zylberstein). Mężczyzna promuje w telewizyjnym programie swoją nową twórczość „Czym chata bogata!”, w której m. in. zaprasza pod swój dach osoby najbardziej potrzebujące. Nie spodziewa się jednak że do ich drzwi zapukają Romowie. Aby nie stracić twarzy, zamożna rodzina przyjmuje nowych gości. Odmienne obyczaje i przekonania dwóch obcych sobie rodzin sprawią że przekonania Fougerole zostaną wystawione na wielką próbę!
Tożsamość zdrajcy / Unlocked online
Efektowne kino akcji którego fabuła skupia się na agentce CIA - Alice Racine, która dostaje zadanie wyciągnięcia od terrorysty kluczowej informacji mającej jej pomóc zapobiec biologicznemu atakowi na Londyn. Szybko orientuje się, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Wśród niewielu osób, z którymi może bezpiecznie współpracować, jest tajemniczy Jack Alcott, który wspólnie z Alice będzie walczył o Londyn.
Awakening The Zodiac online
Gdy poszukująca szczęścia młoda para odnajduje bardzo stare nagranie filmowe seryjnego mordercy, postanawia odkryć tajemnicę uwiecznionej zbrodni, a przy okazji chce zgarnąć nagrodę w wysokości 100 000 dolarów. Jednak sytuacja szybko ulega zmianie i poszukujący prawdy młodzi ludzie stają się poszukiwanymi.
Verónica online
Veronica, przykładna nastolatka, wraz z dwiema koleżankami urządza seans spirytystyczny, mający na celu nawiżanie kontaktu z jej zmarłym ojcem. To się nie udaje, ale coś odpowiada, a potem dziewczyna mdleje. Gdy odzyskuje świadomość stara się zatrzeć wspomnienie tego wydarzenia, ale kolejne niepokojące wydarzenia uzmysławiają jej, że po zakończonym seansie nie odeszła sama. Coś za nią podąża.
Wyznania mordercy / Memoir of a Murderer online
Fabuła oparta jest na faktach. Między 1986, a 1991 rokiem w miejscowości Hwasung przetoczyła się pierwsza znana w kraju fala seryjnych morderstw, które poskutkowały dziesięcioma ofiarami. Były nimi zgwałcone kobiety w różnym wieku, które znajdowano okaleczone i z majtkami owiniętymi wokół głowy. Sprawą zajmuje się lokalny policjant Park Doo Man, który nigdy czegoś takiego nie widział, a jego partnerem staje się detektyw Seo Tae Yoon z Seulu. Ich metody diametralnie się różnią, a śledztwo utyka w martwym punkcie. Odkrywają tylko, że morderstwa zdarzają się w...
Córka Hioba / Job's Daughter online
Małe spokojne miasteczko musi zmierzyć się z bezmierną tragedią, kiedy niezrównoważony psychicznie nastolatek, zaszczuty przez rówieśników, postanawia się zemścić. Chłopak wkracza do lokalnego sklepu uzbrojony w w broń automatyczną oraz pistolety i otwiera ogień do przypadkowych osób. Giną niewinni ludzie, dzieci, rodzice dziadkowe. Film śledzi losy kilku rodzin, które straciły bliskich tamtego strasznego dnia, ukazuje ich zmagania z tą tragedią.
Monster Island online
Monster Island to opowieść o chłopcu imieniem Lucas, który jest potworem, ale nie jest tego świadomy, ponieważ jego tata ukrywa to przed nim przez całe życie umieszczając w inhalatorze miksturę która powstrzymywała go od zmiany w potwora. Chłopiec zapomina wziąć inhalator na największą imprezę roku i tam zmienia się w potwora przerażając wszystkich. Na szczęście jego tata rusza na ratunek z magiczną miksturą, która zmienia go z powrotem w człowieka. Wyjaśnia Lucasowi co się dzieje i że jego moc pochodzi z wyspy Calvera. Lucas wyrusza na przygodę życia, aby...
Sugar Mountain online
Fabuła filmu skupia się na dwóch braciach, którzy od dłuższego czasu borykają się ze znalezieniem odpowiedniej pracy. Postanawiają więc, sfingować swoje zniknięcie wśród pustkowi Alaski, aby później sprzedać bestsellerową opowieść o przetrwaniu z nadzieją na łatwe wzbogacenie się. Oszustwo jednak okazuje się bardziej realne niż planowali. A ich plan doskonały zamienia się w walkę o przetrwanie.
Grobowa cisza / Don't Speak online
Podczas hucznej zabawy na jachcie dochodzi do wypadku i jedna z osób zostaje ranna. Grupa przyjaciół postanawia udać się do pobliskiej wioski po pomoc. Miejscowa ludność niechętnie chce pomóc potrzebującym, rozkazuje im tylko aby zachowali ciszę. Szukając pomocy młodzi imprezowicze są okrutnie mordowani, ci co przetrwali uzmysłowią sobie że tylko cisza jest w stanie ich uratować.
|<<45678910>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - thoughtsam.com - Kopiowanie zabronione. O: