logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Crown Heights online
Fabuła filmu osadzona została na początku lat 80, gdzie czarnoskórzy postrzegani byli przez amerykańską społeczność za złodziei i morderców. Crown Heights opowiada o czarnoskórym, młodym chłopaku z Crown Heights na Brooklynie, który w latach 80. zostaje niesłusznie skazany o morderstwo. Jego przyjaciel poświęca swoje życie, bo udowodnić jego niewinność.
Mayhem online
Niebezpieczny wirus, który sprawia, że zainfekowane nim ofiary przestają zupełnie kontrolować swoje pragnienia i zachowanie, zostaje odkryty w korporacyjnym budynku prawniczym, tym samym, gdzie niedawno oczyszczono z zarzutów o morderstwo pewnego człowieka dotkniętego rzeczoną chorobą. Następstwem powyższego jest kwarantanna. Budynek zostaje szczelnie zamknięty i odcięty od reszty światy, a w jego środku wybucha prawdziwe piekło. W tym samym czasie niezadowolony pracownik (Steven Yeun) i zirytowana klientka (Samara Weaving) muszę walczyć ramię w ramię o swoje życie i...
Rock Dog. Pies ma głos! online
Zabawna animacja dla dzieci, pełna przygód i wzruszeń opowiadająca o dążeniu do postawionego sobie celu. Czworonóg Bono należy do wyjątkowej rasy mastifów tybetańskich. Zgodnie z rodzinnym zwyczajem, jego przyszłość powinna być związana z elitarną strażą która broni osady. Ale wszystko ulega zmianie kiedy pewnego dnia w jego łapy trafia radio i po raz pierwszy słyszy rock’n’rolla, już wie jakie jest jego największe marzenie. Aby je spełnić Bono wyrusza w pełną przygód wyprawę do nieznanego dotąd wielkiego miasta.
Volta online
Bruno Volta ma pewien dar. Bezbłędnie potrafi przeglądnąć każdego na wylot i jest doskonały w rozwiązywaniu różnych zagadek. Ma też niesamowity zmysł do kombinowania i zarabiania pieniędzy. Kiedy dowiaduje się, że jego partnerka Agnieszka poznaje Wiki, która twierdzi, że w starej kamienicy znalazła drogocenny przedmiot, Volta nie może przepuścić takiej okazji. Z pomocą ochroniarza Dychy chce pójść na całość i wejść w posiadanie drogocennej rzeczy. Problem tylko jest taki, że Wiki to godny Volty przeciwnik, który łatwo nie da za wygraną.
Morderstwo w hotelu Hilton / The Nile Hilton Incident online
Tuż przed głośną rewolucją w Egipcie w 2011 roku dochodzi do zabójstwa kobiety lekkich obyczajów. Zagadkę morderstwa rozwiązać ma detektyw z Kairu. To co jednak miało być zwyczajnym śledztwem szybko wymyka się spod kontroli. Detektyw skrupulatnie badając sprawę odkryje, że w kręgu podejrzeń są ludzie z otoczenia samego prezydenta Mubaraka.
Nieoswojeni / The Untamed online
Na naszą planetę najprawdopodobniej trafił obcy – oślizgły organizm, który przypomina ośmiornicę. Za pomocą swoich macek stworzenie potrafi dać człowiekowi totalne zaspokojenie seksualne, autentyczną rozkosz, oczyszczające katharsis. To ma jednak dwie strony – za ekstazą i spełnieniem idzie też cierpienie. Zetknięcie z obcym może dać przyjemność, ale uzależnienie od jego właściwości może okazać się także śmiertelne. Przekona się o tym Alejandra i osoby z jej kręgu – brat, który romansuje z jej mężem, tenże małżonek oraz tajemnicza przyjaciółka...
Aplik@cja / Bedeviled online
W niewyjaśnionych okolicznościach umiera licealistka Nikki. Po pogrzebie dziewczyny, piątka jej przyjaciół otrzymuje zaproszenie do pobrania tajemniczej aplikacji. Problem w tym, że komunikat o programie pochodzi z… telefonu zmarłej. Chcą rozwiązać zagadkę, nastolatki instalują aplikację na swoich komórkach. Wkrótce potem cała piątka zaczyna być terroryzowana przez złowrogą istotę. Nadprzyrodzony byt, tytułujący się Mr. Bedevil, wydaje się znać ich wszystkie, najmocniej skrywane fobie i lęki.
Szybki konwój / Le convoi online
Film "Szybki konwój" opowiada historię grupy handlarzy narkotyków, która przewozi z Hiszpanii do Francji kokainę.Nie wszystko idzie jak po maśle, już na francusko-hiszpańskiej granicy zaczynają się problemy - w wyniku strzelaliny gangsterzy uprowadzają turystkę. Jej pojawienie się sprawia, że zmianie musi ulec cały misternie obmyślony plan, a wśród kierowców rodzi chaos i panikę. Nic dziwnego, na ogonie siedzi im policja, a do akcji postanawia wkroczyć konkurencyjny gang. Chcąc uratować towar i swoich ludzi, przywódca gangu, Alex, musi podjąć radykalne...
Licealna miłość / High School Lover online
Kelly jest pełną życia siedemnastolatką, która lubi dobrą zabawę. Pewnego dnia poznaje przystojnego, starszego od siebie o dziesięć lat celebrytę, Christiana Bootha. Para flirtuje ze sobą cały wieczór. Następnego dnia dziewczyna nie ma złudzeń, nie wierzy, że Christian się do niej odezwie. Mężczyzna niespodziewanie zaczyna do niej pisać. Ojciec Kelly jest przeciwny relacji i zakazuje córce widywać się z Christianem. Nastolatka postanawia zrobić wszystko, żeby utrzymać związek. Szybko przyjdzie jej zapłacić za to wysoką cenę.
Where's the Money online
Główny wątek w filmie Where’s The Money skupia się na Delu, młodym człowieku z Los Angeles. Do mężczyzna docierają informację, że jego odsiadujący wyrok w więzieniu ojciec i wuj ukradli milion dolarów i schowali je w podziemiach starego domu. Gdy Del obmyśla plan jak odzyskać skradzione pieniądze, odkrywa, że w budynku przebywa wspólnota białych. Wspólnie z kumplem przyjaciela i ukochaną kobiety, Del infiltruje środowisko, próbując odszukać kase.
13 grzechów / 13 Sins online
Eliot jest pogrążonym w długach sprzedawcą polis ubezpieczeniowych. W związku z planowanym ślubem bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pieniędzy. Pewnego dnia dowiaduje się, że bierze udział w grze - jest filmowany przez ukryte kamery. Jeśli chce wygrać ponad 6 milionów dolarów, musi wykonać 13 zadań. Początkowo nie traktuje zabawy poważnie. Gdy zauważa, że na koncie pojawiają się tysiące dolarów, angażuje się w wyzwania. Pociesza go myśl, że w każdej chwili może się wycofać, lecz w końcu dociera do punktu, z którego powrót jest niemożliwy.
Facet do wymiany / Rock'n Roll online
43-letni Guillaume Canet (Guillaume Canet) ma wszystko, aby być szczęśliwym. Jako aktor od 20 lat tworzy filmy. Mówią mu, że miał wszystko oprócz rocka, którego tak naprawdę nigdy nie było w jego życiu. Jego życie stało się ustabilizowane i jednostajne: żona Marion (Marion Cotillard), syn, dom, konie. Guillaume zrozumiał, że należy pilnie zmienić wszystko.
Krwawe walentynki 3D / My Bloody Valentine online
Mija 10. rocznica masakry, która wydarzyła się w miasteczku Harmony w walentynki. Tom Hanniger, główny podejrzany w sprawie makabrycznych morderstw, po latach wraca w rodzinne strony, by oczyścić się z zarzutów. Tymczasem psychopata w górniczym stroju i z kilofem w ręku wychodzi z ukrycia i ponownie atakuje. Morderca terroryzuje mieszkańców miasteczka, a oni powoli tracą nadzieję, że ich horror kiedyś się skończy.
Super Dark Times online
Fabuła filmu Super Dark Times skupia się na czwórce przyjaciół, którzy po szkole wybierają się na przechadzki do lasu, gdzie pewnego razu dochodzi do tragedii. Chłopcy poprzysięgają sobie milczenie i muszą uczyć się, jak radzić sobie z wielką traumą. Okazuje się, że nie jest to wcale takie łatwe, a dwaj najlepsi przyjaciele zwracają się przeciwko sobie.
Bodyguard Zawodowiec online
Główna postać w tej superprodukcji - Smith ma za zadanie przetransportować przez pół świata byłego płatnego mordercę w którego wciela się Samuel L. Jackson. Mężczyzna postanowił zakończyć swoją przestępczą karierę i chce zeznawać przeciw bestii w ludzkim ciele odpowiedzialnej za zbrodnie wojenne które pochłonęły tysiące ludzkich istnień. Ich śladami rusza cała armia agentów, płatnych zabójców i łowców nagród, a podczas trudnej misji okaże się, że nie tylko ich życie będzie w wielkim niebezpieczeństwie. Oskarżony oprawca wojenny jest gotowy poprosić...
Wojny Wieśniacze / The war of the yokels online
Apulia, lato 1975 roku. Między dziećmi miejscowych rolników, pasterzy i rybaków a dziećmi z bogatych rodzin wybucha konflikt. Liderem nisko sytuowanej społecznie grupy jest Francisco Marinho (Pasquale Patruno). Nowa znajomość niespodziewanie zmienia jego podejście do sprawy.
Masaryk. Cena pokoj online
Rok 1939. Czeski dyplomata Jan Masaryk ucieka do Ameryki, by schronić się przed niedawną przeszłością. W USA stara się zapomnieć o osobistej i politycznej zdradzie, której doświadczył razem ze swoim krajem. Dawne wydarzenia kładą się cieniem na każdym przedsięwzięciu. Z pomocą dr Steina, niemieckiego psychiatry, i pięknej pisarki Marii Davenport, Masaryk próbuje pokonać to, co go prześladuje. Usiłuje ponownie przeżyć wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu drugiej wojny światowej.
Trolle. Świąteczna misja / Trolls Holiday online
Fabuła półgodzinnego filmu obraca się wokół Poppy, królowej Trolli, która dowiaduje się, że Bergeni nie mają w swoim kalendarzu żadnego święta. Postanawia ruszyć w misję, by naprawić ten problem, którego Bergeni w ogóle nie zauważyli.
Shortwave online
Isabel i Josh wprowadzają się do nowoczesnego domu położonego w odosobnionym zakątku Stanów Zjednoczonych. Zaginięcie ich córki Amandy mocno nadszarpnęło ich wzajemne relacje, ale mają nadzieję, że zmiana miejsca zamieszkania wpłynie pozytywnie na ich małżeńskie pożycie. Zwłaszcza Josh ma taką nadzieję. Mężczyźnie zależy przede wszystkim na poprawie kondycji psychicznej Isabel, kobieta bowiem o wiele gorzej od niego przeżyła stratę córeczki. Niedługo po przeprowadzce Isabel zaczynają dręczyć halucynacje i niemożliwe do odparcia przeświadczenie, że w domu...
Skórzana Twarz / Leatherface online
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.
|<<2345678>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - thoughtsam.com - Kopiowanie zabronione. O: