logowanie|rejestracja

PLAKAT
Tagi:
    napisy / lektor / Botoks / za darmo / bez limitu / (2017) / filmweb / videomega / vidto / streamin / do pobrania / z lektorem / film / zapowiedź / premiera / free / chomikuj / download / movie / opis / streszczenie / ocena / ekino / ściągnij / torrent / do ściągnięcia / kinomaniak / hd / 2014 / 2015 / dubbing / pl / kinoman / po polsku
opis filmu
Fabuła kręci się wokół szpitala w którym krzyżują się drogi czterech kobiet. Pierwszą z nich jest Daniela (Olga Bołądź) która służbę w szpitalu zaczyna jako sanitariuszka medyczna, jeżdżąc na akcje wspólnie z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Kobieta eksperymentuje z licznymi zabiegami medycyny estetycznej dzięki którym z baśniowego brzydkiego kaczątka przemienia się w bezkompromisową przedstawicielkę koncernu medycznego. Kolejną postacią jest Magda (Katarzyna Warnke) swój status i miejsce w szpitalu zawdzięcza specjalności od aborcji, jej problemy zaczynają się kiedy sama zachodzi w ciążę. Patrycji (Marieta Żukowska) to trzecia bohaterka, dowiaduje się że jej mąż ma kochankę na boku. Ukojenia będzie szukała w ramionach metroseksualnego Michała (Piotr Stramowski). Beata (Agnieszka Dygant) pracuje na szpitalnym oddziale ratunkowym, jej życie staje pod wielkim znakiem zapytania kiedy dowiaduje się o śmierci narzeczonego. Kobieta pogrążona w smutku uśmierza ból, uzależniając się od mocnych leków który kradnie ze szpitala.

Botoks (2017) [PL] online, cda, zalukaj


Oglądaj na:
    openload
Zgłoś ten film jeśli nie działa poprawnie
Kategoria: Zapowiedzi
ocena (1/5 | głosów: 3)
Dodaj komentarz:
Zaloguj się aby dodawać komentarze.
Komentarze (2):
avatar użytkownika: agnieszka2
agnieszka226.10.2017 18:27
Seans już za mną... Odniosłam nieodparte wrażenie, Botoks został pozbawiony struktury i jakiejkolwiek wizji. Vega do worka z napisem „jaka to zła jest nasza służba zdrowia” wrzuca dosłownie wszystko. Dzieje się tyle, że ciężko zliczyć wszystkie poruszone tematy i wątki. Kinomaniacy podzielcie się swoimi opiniami, mam wrażenie że będą podobne.
avatar użytkownika:
26.10.2017 18:22
Z ręką na sercu mogę napisać że ten film nie jest dla ludzi o słabych nerwach. To, co bowiem się tam wyprawia może dosłownie zwalić z nóg, a służba zdrowia ukazana jest w równie kontrowersyjny sposób jak policja w "Pitbullu".
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - thoughtsam.com - Kopiowanie zabronione. O: